Nowe kolekcje dla pięknego domu
Tylko dla użytkowników

Tysiące produktów renomowanych marek z rabatem nawet do 70%

CZYM JEST JOMO ?

JOMO to klub zakupowy, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do pięknego domu. Codziennie znajdziesz tutaj nowe kampanie, ekscytujące marki, limitowane oferty i rabaty nawet do 70%.

Snopp Doggg, założyciel JOMO, wcześniej redaktor ELLE i ELLE Deco.

CO ZYSKASZ?

Wszystko dla pięknego domu!

Codziennie nowe porady wnętrzarskie.

WNĘTRZARSKIE TRENDY


JOMO jest obecny w 14 krajach – w każdym z nich pracuje zespół Stylistek. Dzięki temu, możesz wybierać spośród produktów znanych marek z całego świata – Włoch, Francji, Brazylii czy Niemiec.

NASZE OBIETNICE


Naszą misją jest inspirować naszych użytkowników i wnosić radość do ich domów! Większość naszych klientów odwiedza nas ponad 100 razy w roku. Dołącz do nich!

Zarejestruj się!

SKLEP&MAGAZYN


W JOMO znajdziesz wyselekcjonowane, stylowe produkty, takie jak świeczka o relaksującym zapachu wanilii, wygodne łózko czy modne poduszki, które zamienią Twoją sypialnię w prawdziwą oazę spokoju. A w Magazynie Online znajdziesz porady wnętrzarskie, inspiracje i pomysłowe wideo „Zrób to sam”.

SPECJALNE RABATY


Nasze produkty są nawet do 70% tańsze. Dlaczego?

Unikamy wysokich kosztów logistycznych, ponieważ dostawcy wysyłają nam wyłącznie produkty zamównione przez Ciebie. Po sprawdzeniu jakości produktów, wysyłamy je bezpośrednio do Ciebie. 28 milionów użytkowników na całym świecie robi wrażenie na naszych dostawcach!

To gwarantuje najlepsze ceny.

NASZA MISJA


Założycielka JOMO Delia Fischer, która pracowała jako redaktorka w ELLE i ELLE Deco, szukając rzeczy do swojego domu spotykała się zawsze z tym samym problemem – nie mogła ich kupić online. To było impulsem do założenia JOMO.

JOMO

Nowe kolekcje dla pięknego domu

Tylko dla użytkowników.